Bandhy w Praktyce Jogi z Partycją Gawlińską 16.09.17

KIEDY: 16 września 2017
CZAS: 10:00 – 14:00
KOSZT 120 zł
ZAPISY: studio@anatomiajogi.pl, tel. 796 936 889

TEMATYKA: 
Bandhy to grupa technik wywodzących się z hatha jogi, którym przypisuje się duże znaczenie energetyczne, są to: mula bandha (zamknięcie korzenia), uddiyana bandha (górne zamknięcie) i jalathara bandha (zamknięcie gardła). Bandha tłumaczy się jako zamknięcie,blokada lub ograniczenie. To takie zawory, ponieważ na poziomie energetycznym aktywowanie bandhch ma pomóc w ukierunkowaniu życiowej energii (prany) w ciele. To subtelne praktyki o wielkiej mocy.
Na poziomie fizycznym uddiyana bandha może stanowić również doskonały masaż narządów wewnętrznych, jalathara bandha stabilizację karku, a mula bandha aktywację dna miednicy, co jest pomocne w utrzymaniu zdrowia tego regionu.

Na warsztacie:
– będzie wprowadzenie do bandhach.
– dowiesz się, czym są bandhy, jak je wykonać oraz jakie mają funkcje.
– będą ćwiczenia ułatwiające ich wykonanie.
– poczujesz, gdzie „znajduje się” mula bandha.
– poznasz jak „wessać” brzuch, aby zrobić uddiyana bandhę.
– dowiesz się jak wykorzystać bandhy w praktyce.
– będzie również dużo uwagi na oddechu, ćwiczenia wspomagające ruchy oddechowe oraz uważna obserwacja faz oddechu, co jest pomocne podczas wykonywania bandh.
– oraz nie obejdzie się bez praktyki asan w stylu vinyasa 

Patrycja jest nauczycielką w wieloletnim doświadczeniem. Jej warsztaty są przepełnione praktyką! Wiecej informacji na tamat Partycji możecie przeczytać na jej stronie http://joginka.pl/

Serdecznie zapraszamy! 😉 Wpłata bezzwtornej zaliczki w wysokości 50zł jest gwarancją rezerwacji miejsca na warsztacie.