Koncert gongów 6.10.17

Po wakacyjnej przerwie wracamy do regularnych spotkań z dźwiękiem gongów. Wspaniały relaks i wyciszenie. 

Dźwięk gongu wywołuje głębokie rozluźnienie, wyswabadzając nas od strumienia myśli uwalnianych przez nasz umysł. Relaksacja z gongiem to praca na poziomie ciała, umysłu i psychiki

MIEJSCE: Studio Anatomia Jogi ul. Kamienna 1J (III piętro)
DATA: 6 października 2017 (piątek)
CZAS: 18:30 (czas trwania koncertu około 1h)
INWESTYCJA: 35zł (płatne do 4 października)
OBOWIĄZUJĄ ZAPISY tel. 796-936-889 (sms z imieniem i nazwiskiem oraz dopiskiem „gongi”)

KAŻDY Z UCZESTNIKÓW PROSZONY JEST O ZABRANIE ZE SOBĄ KOCA ORAZ MAŁEJ PODUSZKI SPOTKANIE ZACZYNA SIĘ RÓWNO O GODZINIE 18:30. OSOBY SPÓŹNIONE NIE BĘDĄ MIAŁY MOŻLIWOŚCI WEJŚCIA NA SALĘ W TRAKCIE TRWANIA SPOTKANIA.

Gong wytwarza najsilniej rezonujące dźwięki, spośród znanych instrumentów. Kiedy wibruje, muzyczne pogłosy można odczuć w każdej komórce ciała. Wytwarza on przetaczające się długie fale, powoli wybrzmiewających dźwięków zwanych – „holistycznymi”, które zagęszczają otaczające powietrze, nakładając się na siebie. Na skutek tego tworzą pełnię kompletnego brzmienia. Końcowym efektem jest, obejmujące wszystko, pole dźwiękowe nazywane „otoczką dźwiękową ” – które zostaje całkowicie wypełnione rezonansem.

Dźwięk gongu wywołuje głębokie rozluźnienie, wyswabadzając nas od strumienia myśli uwalnianych przez nasz umysł. Relaksacja z gongiem to praca na poziomie ciała, umysłu i psychiki. Gongi są jednymi z najstarszych instrumentów w historii ludzkości o największym rezonansie akustycznym. Są one bardzo rzadkimi i drogocennymi instrumentami wytworzonymi ze stopów szlachetnych metali przy pomocy ręcznego kucia.