Koncert mis kryształowych – gra Camila Vatral 3.11.2017

 

Zapraszamy na kolejny KONCERT MIS KRYSZTAŁOWYCH. Tym razem zagra dla Nas Camila Vartal. Prekursorka gry na misach kryształowych w Polsce. Każdy jej koncert jest jedynym w swoim rodzaju doświadczeniem. Przyjdź i zanurz się w dźwiękach, które wyciszą Twój umysł. 

MIEJSCE: Studio Anatomia Jogi ul. Kamienna 1J (III piętro)
DATA: 3 listopada godz. 20.00 (piątek)
CZAS: 20:0 (czas trwania koncertu około 1h)
INWESTYCJA: 40zł 
OBOWIĄZUJĄ ZAPISY tel. 796-936-889 (sms z imieniem i nazwiskiem oraz dopiskiem „misy”)

Doświadcz odprężającej kąpieli w niezwykłych dźwiękach. W cudownej atmosferze rozluźnienia i relaksu pozwól sobie na czystą radość obcowania z uzdrawiającymi wibracjami mis kryształowych, bębnów szamańskich, gongu oraz instrumentów archaicznych, których dźwięki koją i harmonizują. To podróż w świat wibracji, obrazów oraz emocji i doznań w ciele. Koncertu słuchamy leżąc na macie, okryci kocem, przy zgaszonym świetle i z zamkniętymi oczami. 

Muzyczną przestrzeń dodatkowo wspieram swoim głosem, śpiewając mantry i otwierające serce pieśni, które otrzymałam w darze od wszechświata podczas pracy z misami.

Podczas koncertu koncentrujemy się głownie na swoim sercu i otwieramy tą wspaniała bramę, dzięki której wzrastamy i dostrajamy nasze ciała do uzdrawiających częstotliwości. 

Koncert poprowadzi :
Camila Vatral – prekursorka i propagatorka kryształowych dźwięków w Polsce. Pieśniarka, Malarka, Nauczycielka Vedic Art, Artystka Intuicyjna. Swoją podróż z kryształowymi misami rozpoczęłam w 2012 roku do tej pory zagrałam ponad 450 koncertów w Polsce i zagranicą.

—————————————————————————————————————————————————
Ilość miejsc ograniczona! Wymagane wcześniejsze zapisy pod nr tel 790 688 880 lub 796936889 (Studio Anatomia Jogi)

Na koncert prosimy zabrać ze sobą koc i poduszkę dla większego komfortu.