Koncert gongów 6.12.2017

Zrelaksuj się przy łagodnych dźwiękach gongów, które przeniosą Cię w stan głębokiego wyciszenia.

DATA: 9 grudnia 2017 (sobota)
CZAS: 18:00 (czas trwania koncertu około 1h)
INWESTYCJA: 35zł (płatne do 6 grudnia)
OBOWIĄZUJĄ ZAPISY tel. 796-936-889 (sms z imieniem i nazwiskiem oraz dopiskiem „gongi”)

Każdy z uczestników proszony jest o zabranie ze sobą koca oraz małej poduszki. Spotkanie zaczyna się równo o godzinie 18:00. Osoby spóźnione nie będą miały możliwości wejścia na salę w trakcie trwania spotkania.

Gong wytwarza najsilniej rezonujące dźwięki, spośród znanych instrumentów. Kiedy wibruje, muzyczne pogłosy można odczuć w każdejkomórce ciała. Wytwarza on przetaczające się długie fale, powoli wybrzmiewających dźwięków zwanych – „holistycznymi”, które zagęszczają otaczające powietrze, nakładając się na siebie. Na skutek tego tworzą pełnię kompletnego brzmienia. Końcowym efektem jest, obejmujące wszystko, pole dźwiękowe nazywane „otoczką dźwiękową ” – które zostaje całkowicie wypełnione rezonansem.

Dźwięk gongu wywołuje głębokie rozluźnienie, wyswabadzając nas od strumienia myśli uwalnianych przez nasz umysł. Relaksacja z gongiem to praca na poziomie ciała, umysłu i psychiki. Gongi są jednymi z najstarszych instrumentów w historii ludzkości o największym rezonansie akustycznym. Są one bardzo rzadkimi i drogocennymi instrumentami wytworzonymi ze stopów szlachetnych metali przy pomocy ręcznego kucia.