Warsztaty Ashtanga Jogi z Beatą Darowską

Po raz kolejny mamy przyjemność gościć Beatę Darowską w Studio Anatomia Jogi! 

Warsztat przeznaczony jest dla osób praktykujących Ashtanga Jogę. Warsztat będzie dotyczył technicznych aspektów asan Pierwszej Serii. Na warsztatach z Beatą zawsze można odkryć coś nowego, w pozornie już znanej sekwencji Ashtangi. Każdy jej przyjazd pomaga spojrzeć inaczej na praktykę własną i rozwija ją. 

DATA: 12.05.2018
CZAS: 10:00 – 14:00
INWESTYCJA: 130zł
ZAPISY: joga.lubin@gmail.com lub sms 796-936-889 (warsztaty z Beata Darowską + imię i nazwisko)

❕Uwaga ❕ Osoby nie należące do Studio, proszone są o wpłate zaliczki 80zł na konto mBank 17 1140 2004 0000 3202 7720 2097 w tytule wpisując “warsztaty Beata Darowska”.

 

Beata Darowska: 

Od wielu lat zainteresowana kulturą Dalekiego Wschodu. Urzeczona tradycją Indii, na przestrzeni lat odwiedza je wielokrotnie. Czerpie pełnymi garściami z bogatego dziedzictwa prastarej cywilizacji. Moment zetknięcia z Ashtangą Yogą stał się początkiem jej regularnej i długoletniej praktyki.
Kurs nauczycielski ukończyła m.in. u Johna Scotta, jednego z najbardziej doświadczonych i rozpoznawalnych nauczycieli. Regularnie uczestniczy i asystuje w jego warsztatach, podwyższając swoje nauczycielskie kwalifikacje. Prowadzi stałe zajęcia we Wrocławiu, organizuje warsztaty w całej Polsce oraz wraz z Basią Lipską szkoli nowych nauczycieli Ashtangi Vinyasy jogi.